Strona głównaRodzaje namiotów
9x15 HALA MAGAZYNOWA
Netto: 23,500,00 zł
Brutto: 28,905,00 zł
Tunel foliowy 2x3 m
Netto: 308,94 zł
Brutto: 380,00 zł
Gumka do namiotu długa - 100szt
Netto: 150,00 zł
Brutto: 184,50 zł
BOK Z OKNEM 2x2 z gumkami
Netto: 130,08 zł
Brutto: 160,00 zł
BOK 2x2 z gumkami
Netto: 113,82 zł
Brutto: 140,00 zł
5x15 HALA MAGAZYNOWA
Netto: 14,990,00 zł
Brutto: 18,437,70 zł
5x10 HALA MAGAZYNOWA
Netto: 13,500,00 zł
Brutto: 16,605,00 zł
Torba na rurki 210cm
Netto: 260,00 zł
Brutto: 319,80 zł
Torba transportowa 120x80x50
Netto: 284,55 zł
Brutto: 350,00 zł
4x8 NAMIOT MAGAZYNOWY
Netto: 11,788,62 zł
Brutto: 14,500,00 zł

Rodzaje namiotów

 

W obecnych czasach zewsząd otaczają nas najróżniejsze oferty namiotów różnego przeznaczenia – na targi, imprezy, cateringowe, osłonowe... i wiele wiele innych.

Ogólnie mówiąc namioty handlowe – idealne, szybkie i praktyczne rozwiązanie dla każdego, kto nie potrzebuje tracić czasu i pieniędzy na tymczasowe konstrukcje, których montaż trwa czasami dłużej niż samo użytkowanie:).

Jest wiele firm oferujących powyższe produkty. Ponadto ich zakup wiąże się z dość sporym wydatkiem, dlatego też warto go dokładnie przemyśleć i wybrać sprawdzonego i najodpowiedniejszego dostawcę.

Wybór na rynku jest dość spory. Ważne jest,aby zapoznać się z tematyką i zastanowić jaki namiot,byłby odpowiedni dla nas. 

Namioty sezonowe idealnie nadają się do użytkowania przez okrez wiosenno-letni,jako wiata lub miejsce spotkań rodzinnych. Należy pamiętać,iż nie jest to namiot całoroczny,a jedynie z przeznaczeniem stricte okresowym.

Namioty wzmacniane z rurek stalowych,ocynkowanych zaliczane są do całorocznych,natomiast cały czas należy je monitorować. Idealnie sprawdzają się pod różnego rodzaju imprezy,magazyny,garaże.

Największą popularnością jednak cieszą się hale namiotowe stalowe czy też aluminiowe. Nadają się na magazyny,hale produkcyjne,zadaszenia pod ujeżdżalnie koni,kryte lodowiska oraz wszelakiego rodzaju imprezy masowe,festyny. Tego typu namioty nadają się na dłuższy okres użytkowania,są zdecydowanie bardziej odporne na niesprzyjające warunki atmosferyczne,a profile z których są wykonane są zdecydowanie bardziej wytrzymałe niż namioty rurkowe.

Najbardziej pomocny w tej tematyce jest oczywiście internet. Nie dość, że oszczędzamy czas – zapoznając się z ofertą konkurencyjnych firm i na bieżąco porównując każdą, to i finansowo jest to pewnego rodzaju oszczędność. Więc jeżeli zdecydujesz się wybrać takie medium przy dokonywaniu wyboru i zakupu – wykorzystaj to w pełni!

Oczywistą i podstawową rzeczą przy wyborze idealnego namiotu handlowego jest sprawdzenie opinii innych klientów konkretnego dostawcy – warto nadmienić, że na Allegro jest możliwość skontaktowania  się z klientem i wypytania o szczegóły w jaki sposób został obsłużony i o jakość towaru. 

Jeżeli na stronie sklepu opinie nie są udostępnione – zadzwoń/napisz i poproś o nie. W razie braku możliwości podania takich danych – po prostu poproś o nazwę (login) np. z Allegro, co bez problemu pozwoli Ci zapoznać się z wszelkimi informacjami na temat Sprzedającego.

Komentarze i opinie to jedno, natomiast nic nie da Ci takiego poczucia bezpieczeństwa jak bezpośrednia rozmowa – chociażby telefoniczna. Pozwoli ona nakreślić Ci w jaki sposób chciałbyś zostać obsłużony – jeżeli sprzedawca będzie odpowiadać zdawkowo i nieuprzejmie – prawdopodobnie spotka nas taka sama obsługa posprzedażowa.

Pamiętaj – pytaj o wszystko co Ci przyjdzie do głowy!

  • jak wygląda kwestia związana z dostawą – jaka jest cena i czy w ogóle jest możliwa (zdarza się tak, że możliwy jest tylko odbiór własny)

  • jaki długi jest okres gwarancyjny na namioty handlowe i co obejmuje

  • jak wygląda obsługa posprzedażowa

  • jaka cenaNawiązując do ceny – niech nie będzie ona kwestią decydującą! Warto połączyć wiele aspektów przy wyborze idealnego dla nas namiotu. Ceny namiotu przeważnie wahają się w granicach 4 000 – 15 000 PLN – wszystko zależy od wielkości namiotów.

Także pamiętajmy o powyższych uwagach, gdyż są one gwarancją naprawdę bezproblemowego i satysfakcjonującego zakupu, a jeżeli dokonasz właściwego wyboru u naprawdę rzetelnego dostawcy, będziesz cieszyć się swoim namiotem przez co najmniej kilka sezonów. 

Przejdź do panelu Kreator
Akceptuję
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.